"Bezva tým Panalpina" rozjel sbírku pro Martínka

V rámci letošních běhů RunCzech ve spojení s neziskovými organizacemi máte dvě možnosti, jak přispět. První je platba startovného, druhou je startovné spojené s fundraisingem v podobě uskutečnění sbírky pro konkrétního člověka. Tuto možnost si vybral i "Bezva tým Panalpina" a je velmi úspěšný!

Fundraising není v českém neziskovém sektoru neznámým pojmem. Už dlouhá léta se jím neziskové organizace zabývají. Nový je však pro "obyčejné" lidi, kteří v neziskových organizacích nepracují. Ti, jež by rádi přispěli, přispívají do sbírek. Málo kdo z nich však takovou sbírku sám uskuteční.

V rámci projektu Sport pro charitu možností, jak fundraisingem přispět konkrétnímu člověku, je mnoho. Jedním z nich jsou i běhy RunCzechu, kdy si může běžec nejen zakoupit registraci, ale také uspořádat vlastní sbírku. Pro tu se rozhodli i v Palapnina Bussiness Service Prague, s.r.o. Chtějí podpořit malého Martínka, který potřebuje speciální kočárek.

"Je pěkné se občas podělit. Pár lidí z naší firmy se rozhodlo zkusit si pražský dubnový půl maraton. U té příležitosti nás napadlo, že bychom mohli splnit přání také někomu dalšímu. Byl nám sympatický Martínek, a tak jsme se rozhodli udělat, co je v našich silách, aby se mohl vozit v krásném kočárku. Martínek se stal takovým naším „Panchlapečkem“, dodávají zástupci společnosti.

Nám nezbývá, než držet tomuto bezva týmu a Martínkovi palce!