Mattoni 1/2Maraton v Ústí nad Labem je již "za rohem"

Zažijte neopakovatelnou atmosféru závodu oceněného zlatou známky kvality, při kterém se běžci proženou i areálem chemického závodu Spolchemie.

Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem můžete sledovat živě i v přímém přenosu na runczech.com a seznam.cz. Začíná již tuto sobotu od 14:45 ... a vy máte stále možnost běžet i za naši nadaci :)

Třpytivá modrá hladina Labe, zelení porostlá Labská cyklostezka, impozantní skály s hradem Střekovem a úžasná ukázka prvorepublikové industriální architektury v areálu chemičky, to vše na vás čeká na trati Ústeckého 1/2Maratonu!

Běh chemičkou? Není to padlé na hlavu? Není. Každá běžecká kulisa má svoje kouzlo. A komu to nevoní, tak doplňujeme, že chemičkou se běží jen tři kilometry, zbylá část vede po cyklostezce podél Labe a centrem města ;)

Ale není to jen o samotném závodě. Již od pátku je ve městě čilý ruch a rozbíhá se program otevřením Expa, následuje předzávodní proběhnutí nejen pro účastníky závodu, ale pro kohokoliv, kdo má chuť se proběhnout s partou nadšenců, dále se pokračuje besedou elitních atletů s dětmi. 

V sobotu od rána je živo na Mírovém náměstí, kde si pro veřejnost připravili aktivace partneři akce. Samotné závody startují Českým pohárem v Handbike, pokračují rodinným během a vše vrcholí 1/2maratonem.

Přejeme tedy příjemný zážitek ...  a ať to běhá! :)

Program akce

Pátek
Expo v Domě kultury
Předzávodní proběhnutí
Beseda s atlety

Sobota
12:00 Spolchemie Handbike 1/2Maraton Ústí nad Labem
13:30 dm rodinný běh: 2,2 km (45 min)
15:00 Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem: 21,0975 km