Kristýna může opět jezdit do školy

Osud si s osmadvacetiletou Kristýnou od narození trochu pohrává. Narodila s diagnózou dětské mozkové obrny a život jí tak rozhodně neulehčil.

Před pěti lety ji zasáhla další rána, zemřel jí tatínek. Zhruba v tom samém čase se rozbil i její invalidní vozík, bez kterého se neobejde. Bylo nutné rychle objednat nový, nicméně nebyly finance a tak zakoupený vozík nevyhovoval všem potřebám, které Kristýnin stav vyžaduje.

V tom neštěstí má však Kristýna i jedno obrovské štěstí! Má úžasnou maminku! Ta se s námi ihned spojila a mohli jsme tak vyhlásit sbírku na nákup vozíku, který by ji i nadále umožnil navštěvovat speciální školu, do které chodí moc ráda. 

Dalším obrovským štěstím bylo setkání se společností MAXPROGRESS a jejími zaměstnanci. Ti se totiž rozhodli, že se zapojí do dubnového Sportisimo 1/2Maratonu Praha 2016 a peníze jí vyběhají. To se jim povedlo a jejich zaměstnavatel je pak ještě znásobil.

Dnes už se Kristýna doslova prohání na novém vozíku a je šťastná nejen ona, ale i její maminka. To můžete sami posoudit z jejich děkovného dopisu:

Dobrý den, chtěly bychom Vám všem z celého srdce poděkovat. Nebýt Vás, nikdy bychom se k takovému krásnému a hlavně účelovému vozíku nedostaly. Nevím jak vyjádřit slova díků, ale věřte, že jste nám udělali opravdu obrovskou radost a jsme Vám moc vděčni. Ještě několikrát děkujeme - díky, díky, díky. 

Kristýna a mamka

Nám už tak nebývá nic jiného, než popřát Kristýně i její mamince hodně štěstí, a aby vozík sloužil vždy tak, jak budou potřebovat!

A také chceme ještě jednou velmi poděkovat všem zaměstnancům společnosti MAXPROGRESS, kterým nelehký osud Kristýny nebyl lhostejný. Velmi si toho ceníme!