Na Běh dobré vůle zve atlet Jakub Holuša

První ročník Běhu dobré vůle podporují známí medailoví závodníci i další osobnosti. Na pomoc těm, kteří se ocitli v tíživé životní situaci, s námi poběží i Jakub Holuša, zlatý medailista z halového ME 2015 a dvojnásobný stříbrný medailista z halových mistrovství světa.

Běh dobré vůle na podporu rodin v nouzi startuje 12. září v oboře Hvězda a podporuje jej i atlet Jakub Holuša. Závodit je možné na pěti či desetikilometrové trati, ve štafetě a připravili jsme i trasu pro děti.

„Čím jsem starší tak mě v mé profesionální kariéře potkává více a více zranění a já si více a více vážím těch chvil, kdy nic nebolí a jsem zdravý, kdy mohu trénovat bez omezení,“ vysvětluje Jakub Holuša, proč se rozhodl spojit své jméno s Během dobré vůle, a pokračuje: „Uvědomuji si, jak je náš organismus křehký.  A právě tyhle pocity a uvědomění mne přivádějí k tomu, že je třeba podpořit ty, kteří se s pohybovými problémy setkávají každý den a každý den s nimi bojují a je pro mne čest je podpořit.“

Medailista z halového Mistrovství Evropy 2015 Jakub Holuša zve na svém instagramovém profilu na závod své známé, příznivce i všechny fanoušky běhání.

A co vy? Poběžíte taky? Těšíme se na Vás. 

Registrace na závod zde