ČSOB mění energii v dobrý skutek!

​Aktivní pohyb nám pomáhá udržet se v kondici. Aktivní pohyb s ČSOB Na Zdraví, ale pomáhá i těm, pro které není sport úplnou samozřejmostí.

V rámci projektu ČSOB Na Zdraví má každý, kdo navštíví Fitness zónu ČSOB, možnost přispět svým aktivním pohybem a přeměnit jej v dobrý skutek. Pod dohledem profesionálních trenérů z Online Fitness můžete vyzkoušet kolik dřepů, kliků nebo sed-lehů zvládnete udělat za 2 minuty. A kolik přesně cviků uděláte, tolik banka přispěje na projekt Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Celou jarní část seriálu ČSOB Na Zdraví cvičíme pro Michala. Michal nemá možnost pohybu jako většina lidí, přesto velmi rád sportuje. Zaměřil se na stolní tenis a veslování pro vozíčkáře. Aby se svým zálibám mohl plně věnovat, potřebuje nový vozík. Částka, kterou pro Michala chceme vycvičit je 50 000 Kč. Stačí 2 minuty a pomůžete mu i vy!

Zaměstnanci ČSOB se mohou zapojit do sbírky vlastní účastí na bězích ČSOB Na Zdraví. V rámci projektu ČSOB Běh pro dobrou věc přispíváme za každý jejich uběhnutý kilometr 100 Kč na tuto i další sbírky Výboru dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové.

Dne 7. 4. 2018 se běžel v ZOO Dvůr Králové ČSOB Safari běh, 8 běžců ČSOB uběhlo 55 kilometrů a banka na pomoc potřebným přispěla částkou 5 500 korun. Vycvičená částka pro Michala ve Fitness zóně ČSOB Na Zdraví byla 7 673 Kč.

Zveme Vás na další navazující závody projektu ČSOB Na Zdraví – Běžíme na hrad Točník (12. května) a ČSOB Hostivařský běh (17. května).