Concur Prague Runners

Concur Prague Runners

Concur Prague Run For Good!
Celkem uběhl 63 km
Celkem přispěl 180 000 Kč

Motivace

V pražské pobočce Concuru rádi běháme – a ještě radši pomáháme tam, kde to má smysl. Tak jako loni jsme se i letos zúčastnili Pražské štafety 2018. Kromě toho, že jsme si celý závod a večer ve Stromovce užili, naším cílem stále zůstává pomoc malé Izabelce a jejím rodičům s nákupem elektrického vozíku.

At Concur Prague we enjoy running – and we enjoy helping out where it makes sense even more. Just like last year we participated in the Prague Relay 2018. In addition to having enjoyed the whole race and the evening in Stromovka, our goal remains to help little Izabelka and her parents with purchasing an electric wheel chair.

Sportovci pomohou Izabelce

Rok 2017

V roce 2017 se běžci z Concur účastnili Pražské štafety a vybrali 18 646 korun na pořízení polohovacího zařízení tříleté Nicolce, která trpí dětskou mozkovou obrnou.

Rok 2014

Zaměstnanci společnosti Concur svou účast na půlmaratonu v roce 2014 spojili se sbírkou na invalidní vozík Františku Šindelářovi. Během příprav na závod mezi sebou vybrali 26 478 korun a společnost Concur jejich dar navýšila o 45 478 korun. Pořadatelé sbírky také oslovili restaurace Las Adelitas a Baráčnickou rychtu, které sbírku navýšily o 15% z útraty nejen účastníků běhu, ale všech těch, kteří se k akci přihlásili. Již v květnu mohl František Šindelář použít vybranou částku ve výši 82 tisíc korun na nákup nového vozíku: http://www.sportprocharitu.cz/…to-nejlepsi/

Motto

Concur Prague Run For Good!

Tým Concur Prague Runners pomáhá Izabelc