Jitka Korejzová

Jitka Korejzová

Jirny

Zkus to!
Celkem uběhl 0 km
Celkem přispěl 0 Kč

Motivace

Dvakrát větší radost.

Přátelé, kamarádi,

rozhodla jsem se po letech oprášit svoji vášeň k běhání a po víkendovém předjarním běhu – jediném delším běhu za posledních 5 let – jsem se přihlásila na pražský půlmarathon. Protože kdy jindy, když ne teď? A aby to celé mělo hlubší smysl, rozhodla jsem se, že poběžím jako běžec dobré vůle v rámci Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Z různých sbírek, které Výbor pořádá, jsem se rozhodla podpořit projekt Rehabilitačního pobytu pro Míšu – desetiletého kluka, který kvůli komplikacím souvisejícím s předčasným narozením vyrůstá s dětskou mozkovou obrnou.

Pro Míšu jsem se rozhodla hlavně pro to, že náš Ríša se také narodil výrazně dříve, než měl. A stejnou zkušeností si prošlo i několik dalších mých blízkých přátel. A všechny ty děti, včetně našeho Ríši, dnes chodí, slyší, vidí, smějou se a rostou. Všechno dohnaly a dnes by na nich nikdo nepoznal, s jakým „deficitem“ vstoupily do života. Je mi líto, že všichni rodiče takové štěstí nemají. A pokud pro ně a pro jejich malou lásku můžu udělat něco, co navíc ještě znásobí moji vlastní radost z běhání, pak bezva, jdu do toho!

A Vás, drazí přátelé a známí si touto cestou dovoluji požádat o to, abyste do toho šli se mnou a drželi palce jak mně (abych doběhla s úsměvem na rtech), tak i Míšovi (aby dohnal, co se dá). Svým příspěvkem, jakkoliv velkým, můžeme společně Míšovi a jeho rodičům opravdu pomoci.

Předem děkuji a běhu (kdykoliv, kamkoliv, za čímkoliv) zdar! Jitka

Sbírku pro Míšu a seznam dárců najdete zde:www.sportprocharitu.cz/…yt-pro-misu/

Rehabilitační pobyt pro Míšu

Motto

Zkus to!