Jiří a Martin MAXPROGRES

Jiří a Martin MAXPROGRES

Pojďte s námi udělat dobrou věc!
Celkem uběhl 40 km
Celkem přispěl 100 000 Kč

Motivace

Tým MAXPROGRES nebude ani letos chybět na pražském 1/2Maratonu. A i letos jsme velmi rádi, že u této příležitosti můžeme přispět na dobrou věc. Malá Barunka je kamarádská a veselá holčička. Má velice silné a obětavé rodiče. Svoje první krůčky však neudělala jako ostatní děti po prvním roce na tomto světě. Je jedním z milionu narozených dětí, trpících vzácným syndromem. Její chůze a celková rovnováha není stabilní, často padá a moc toho sama neujde. Barunka asi nikdy nebude schopna uběhnout půlmaraton, ale společně bychom ji mohli pomoci, aby co nejdříve mohla sama běhat na hřišti.

Pohybová terapie pro Barunku>

Speciální terapie TheraSuit má hodnotu 33.250,–Kč. Každý Váš příspěvek do této sbírky bude krokem k tomu, aby se Barunka pohybovala jako její vrstevníci. Prosíme pojďme jí společně pomoci. Přidejte se k nám a přispějte Barunce drobným finančním darem. Přispět můžete přímo zde https://www.darujme.cz/projekt/1200849, kde lze zaslat dar platební kartou, nebo běžným převodem z účtu.

Seznam dárců a stav sbírky můžete sledovat zde: http://www.sportprocharitu.cz/…pro-barunku/

Pokud nás budete chtít podpořit i v našem sportovním úsilí, start 1/2Maratonu je 7.4.2018, v 10 hodin na náměstí Jana Palacha v Praze.

Za Tým MAXPROGRES Jiří Suchánek, Martin Vojtek a Martin Böhmer.

Motto

Pojďte s námi udělat dobrou věc!