Xerox tým

Xerox tým

Běžíme pro dobrou věc
Celkem uběhl 0 km
Celkem přispěl 0 Kč

Motivace

Vážení přátelé,

letos vůbec poprvé poběží 5 týmů, 20 kolegů, ze společnosti Xerox štafetový závod „O2 Pražská štafeta 2018“ a moc rádi bychom využili této příležitosti a přispěli na dobrou věc.

Rozhodli jsme se sbírkou podpořit mladou slečnu Sabinu, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou. Sabina potřebuje peníze na rehabilitaci, kterou zdravotní pojišťovny nehradí, a rodina si jejich úhradu nemůže dovolit. Díky rehabilitaci by se Sabina mohla dostat zase o krok dál…

Pohybová terapie pro Sabinu>

Pokud budete chtít, prosím, přidejte se k nám a přispějte Sabině drobným finančním darem. Přispět můžete přímo zde na stránkách, kam lze zaslat dar platební kartou, nebo běžným převodem z účtu.

Pokud by na účtu této sbírky bylo více peněz, než je potřebných 21,5tis. Kč, převedeme tento přebytek na jinou sbírku Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Budete-li nás chtít podpořit i v našem sportovním úsilí, start O2 Pražské štafety je 13.6.2018 v 18 h­odin ve Stromovce.

Za tým Xerox poběží Veronika Brázdilová, Dimitris Dondas, Jarda Jirkovský, Lukáš Kabelka, Jarda Klimeš, Veronika Krullová, Kuba Kostrounek, Markéta Tesková, Petr Wnetrzak, Martin Jaček, Katka Ostrýžová, Eliška Dohnalová, Martin Lanc, Aleš Bráza, Jiří Vančura, Michal Onderčanin, Tereza Bydžovská, Denis Fichtner, Honza Květ a Michal Němeček. Tak, prosím, držte palce a předem velké díky.

Motto

Běžíme pro dobrou věc

Xerox tým pomáhá Sabině