Jak se zapojit?

Podpořte naši snahu pomoci lidem se zdravotním postižením. Zapojte se do sportu pro charitu. Pomůžete tak nakoupit invalidní vozíky, kompenzační pomůcky pro děti a dospělé s handicapem a digitální sluchadla pro neslyšící.

Sport pro charitu je projekt Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Jak se můžete zapojit

1) Zaregistrujte se na závody RunCzech.

Od roku 2010 je VDV  oficiální partnerskou charitativní organizací RunCzech. Výtěžek ze startovného jde na nákup zdravotních pomůcek pro lidi s handicapem. Návod, jak se stát běžcem dobré vůle v rámci závodů RunCzech 2017.

Pokud jste se už registrovali na sportovní akci, spojte svoji účast na ní se sbírkou mezi přáteli či kolegy. Výtěžek můžete věnovat na pomoc konkrétnímu potřebnému.

2) Pokud jste pořadatelem sportovní události, spojte ji s pomocí potřebným. 

Část výtěžku ze startovného či účastnického poplatku Vaší akce můžete věnovat na veřejnou sbírku nebo  konkrétnímu potřebnému. Inspirovat se můžete studentským charitativním během v Liberci nebo událostí Unexpected Running.

3) Zapojte do Sportu pro charitu své kolegy i celou firmu, v níž pracujte.

Zapojit do takové akce můžete i společnost, v níž pracujete. Vaši finanční sbírku může společnost navýšit, např. zdvojnásobit. Inspirovat se můžete sbírkou dvou běžců půlmaratonu Jiřího Suchánka a Martina Vojtka anebo projektem Běh ČSOB pro dobrou věc.

4) Zúčastněte se závodů v běžeckém tričku "běžce dobré vůle". 

K dispozici máme dámská (S, M, L) a pánská (S, M, L, XL). Trička jsou k dostání u Lenky Benešové,  dobrovolnici@vdv.cz

 

Kontaktujte nás

Registraci běžců zajišťuje Lenka Benešová, E: dobrovolnici@vdv.cz, T: +420 602 103 866

Vytvořte si u nás účet

Registrace