Jak se zapojit?

Podpořte naši snahu pomoci lidem se zdravotním postižením či v sociální nouzi. Zapojte se do projektu Sport pro charitu. Pomůžete tak nakoupit invalidní vozíky, sluchadla, další kompenzační pomůcky pro děti a dospělé s handicapem či nabídnout pomoc lidem v sociální nouzi.

Sport pro charitu je projekt Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Jak se můžete zapojit


1) Zúčastněte se prvního ročníku charitativního závodu Běh dobré vůle Nadace Olgy Havlové. 

REGISTRACE

Závod se bude konat ve čtvrtek 12. září 2019 od 18 hod v oboře Hvězda na Praze 6. Na 2,5 kilometrovém okruhu si můžete zaběhnout trať na 5 km, 10 km nebo štafetu. Během odpoledne bude připraven doprovodný (zábavně - edukační) program pro rodiny s dětmi včetně dětských závodů. Veškerý výtěžek ze startovného půjde na pomoc rodinám v tísni (samoživitelé pečující o handicapované dítě či rodiny v sociální nouzi). Registrace na závod probíhají prostřednictvím online formuláře. Více informací zde.

2) Pokud jste pořadatelem sportovní události, spojte ji s pomocí potřebným. 

Část výtěžku ze startovného či účastnického poplatku Vaší akce můžete věnovat na veřejnou sbírku nebo  konkrétnímu potřebnému. Inspirovat se můžete studentským charitativním během v Liberci.

3) Zapojte do Sportu pro charitu své kolegy i celou firmu, v níž pracujte.

Zapojit do sportovní akce můžete i společnost, v níž pracujete. Vaši finanční sbírku může společnost navýšit, např. zdvojnásobit. Inspirovat se můžete sbírkou dvou běžců půlmaratonu Jiřího Suchánka a Martina Vojtka anebo projektem Běh ČSOB pro dobrou věc.

4) Zúčastněte se závodů v běžeckém tričku "běžce dobré vůle". 

K dispozici máme dámská (S, M) a pánská (S, M, L). Trička jsou k dostání u Kateřiny Kubínové, email: kubinova@vdv.cz.

 

Kontaktujte nás

Kateřina Kubínová, E: kubinova@vdv.cz, T: +420  606 753 125

Vytvořte si u nás účet

Registrace